Grāmatvedības pakalpojumu birojs “EVIS LTD” darbojas Latvijas galvaspilsētā – Rīgā un Latgales sirdī – Rēzeknē un galvenokārt orientējas uz palīdzības sniegšanu dažādās ar komercdarbību saistītajās nozarēs.

Mūsu klientu vidū dažādi uzņēmumi, kas darbojas tādās nozarēs kā vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, kokmateriālu tirdzniecība un pakalpojumu sniegšana mežistrādes jomā, pakalpojumu sniegšana transporta pakalpojumu jomā un ražošanā. Mūsu uzņēmums nešķiro savus sadarbības partnerus, un katram klientam ir izvēlēta individuālā klientu apkalpošanas stratēģija, kas ļauj sasniegt visaugstākos sadarbības rezultātus.

Lai nodrošinātu saviem klientiem pakalpojumu kompleksu, kas atbilstu visdažādāko uzņēmēju vēlmēm un ļautu viena biroja ietvaros atrisināt gandrīz visus ar uzņēmuma komercdarbību saistītos jautājumus, grāmatvedības pakalpojumu birojs “EVIS LTD” piedāvā ne vien kompleksos grāmatvedības ārpakalpojumus, bet arī juridiskās konsultācijas, dokumentu sagatavošanu komercreģistra iestādei, sadarbībā ar vadošām revīzijas pakalpojumu sniedzējiem arī revīzijas pakalpojumus, kā arī konsultācijas dažādās ar uzņēmējdarbību saistītajās nozarēs.

“EVIS LTD” par savu klientu labklājību rūpējas vairāk nekā 15 profesionālie grāmatveži -konsultanti, kas katrs lieliski orientējas savā specializācijas nozarē.

Grāmatvedības pakalpojumu birojs “EVIS LTD” ir ar bagātu darba pieredzi (vairāk nekā 20 gadi) un ir ieguvis atzinību savu klientu vidū un autoritāti komercdarbību kontrolējošo institūciju jomā.